Kráska a zviera

film
Muzikál USA (2017). Vstúpte a buďte našim hosťom. Prežite príbeh starý ako samotný čas. Veľkolepá hraná adaptácia klasickej animovanej rozprávky Kráska a zviera. Legendárny príbeh mladej dievčiny Belle, ktorú vo svojom zámku uväzní obávaný a tajomný Netvor, dostal úplne novú podobu. Bystrá, krásna a nezávislá Elle žije so svojím otcom, samotárskym umelcom Mauricom, v malebnom mestečku Villeneuve. Pre ostatných obyvateľov však predstavuje tak trochu hádanku, najmä pre spôsob, akým neoblomne a šarmantne odmieta vytrvalé návrhy miestneho donchuana Gastona, ktorý má všetky miestne dievčatá bezpečne omotané okolo prsta. Jedného dňa napadne Maurica cestou na trh svorka vlkov. Zahnaný z cesty narazí v hustom lese na tmavý, zdanlivo opustený zámok, v ktorom nájde útočisko. Zámok má však svojho desivého pána, ktorý votrelcov nevíta. Belle sa dozvedá o zmiznutí svojho otca a vydáva sa ho hľadať. Zoči-voči Netvorovi mu ponúkne svoju slobodu za prepustenie otca. Uzamknutá vo veži odhaľuje tajomstvá zlovestného zámku. Napriek strachu sa spriatelí so zakliatym zámockým služobníctvom a postupne si začne uvedomovať, že za desivým výzorom Netvora sa môže skrývať aj niečo iné.
Réžia B. Condon
Hrajú E. Watsonová, D. Stevens, K. Kline, L. Evans, J. Gad, E. McGregor, I. McKellen, S. Tucci, E. Thompsonová, H. Morahanová, G. Horan
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Thor: Ragnarok

Akční fantasy film USA/Austr. (2017). Rhor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok,…
film Nova Cinema 20:00

Svetová vojna Z

film Dajto 20:30

Wonder Woman 1984

film HBO 21:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu

film JOJ Plus 2.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.