Wanted

film
Vyber si svoj osud! Krimitriler USA (2008). Mladý životom frustrovaný úradník zistí, že jeho otec bol profesionálny nájomný vrah a on zdedil jeho nadľudské zabijacké schopnosti. 25-ročný účtovník Wesley Gibson je nesmelý mladík, ktorého život sa ocitol v bludnom kruhu každodennej rutiny. Keď mu priateľka ujde s najlepším kamarátom, cíti sa ako outsider bez štipky odvahy zasiahnuť a zvrátiť katastrofu. Všet¬ko sa však zmení, keď sa zapletie do prestrelky dvoch zabijakov. Jedným z nich je krásna žena Foxová, ktorá Wesleyho zavedie k svojmu šéfovi Sloanovi. Šokovaný mladík sa dozvie, že jeho otec, ktorého v živote nevidel, bol členom Bratstva, tajnej organizá¬cie nájomných vrahov, ktorá od nepamäti udržuje vo svete krehkú rovnová¬hu podľa pravidla „Zabi jedného, zachrániš tisíce.“ Wesleyho otca však včera zabili a on ho musí pomstiť, pretože po ňom zdedil výnimočné vlastnosti. Wesley prijme novú identitu a podrobí sa tvrdému výcviku. Mladík nakoniec splní svoju životnú úlohu. Na záver ho však čaká ešte jedna výzva. Podarí sa mu zlikvidovať zradného šéfa klanu Sloana?
Réžia T. Bekmambetov
Hrajú J. McAvoy, A. Jolieová, M. Freeman, T. Stamp, Th. Kretschmann, Common, K. Hagerová, M. Warren, D. O’Hara, K. Chabenskij, D. Bachtadze, Ch. Pratt, L. Scottová, B. Caspe
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Thor: Ragnarok

Akční fantasy film USA/Austr. (2017). Rhor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok,…
film Nova Cinema 20:00

Svetová vojna Z

film Dajto 20:30

Wonder Woman 1984

film HBO 21:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu

film JOJ Plus 2.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.