Kosti VIII (23/24)

seriál
Mysteriózny seriál USA (2012). Jeffersonský tím sa doslova preteká s časom pri vyšetrovaní vraždy novinárky Mie Garrettovej, ktorej telo nakazené neznámym vírusom sa našlo vo vreci s bioodpadom. Keď zmutovaný vírus, ktorý nakazil Miu, napadne aj stážistu Arastoa Vaziriho, jedinou šancou na jeho záchranu je rýchle vyriešenie Miinej vraždy. Tím musí spolupracovať na plné obrátky, veď ide o život jedného z nich, ktorý je – navyše – Caminým blízkym priateľom... Keď sa zločinecký génius Christopher Pelant vráti, aby sa pohral s Jeffersonským tímom pri ich najnovšom vyšetrovaní, tím odhalí, že séria vrážd úzko súvisí s agentmi FBI, blízkymi k Boothovi. Dr. Brennanová začne objavovať znamenia, že najbližším Pelantovým cieľom je pravdepodobne Booth a zhodnocuje svoj vzťah s Boothom... Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kosti obete! Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete.
Réžia Ch. Lowe, D. Boreanaz
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T. J. Thyne, J. F. Daley, T. Taylorová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.