Skutočné príbehy

seriál
Karma je sviňa. Seriál SR (2017). Rodina Mosných si žila obyčajný rodinný život. Bruno pracoval ako fotograf celebrít v bulvárnom týždenníku, a keď mu to začalo liezť krkom, rozhodol sa zariskovať, prenajal si ateliér a dal sa na umelecké fotografovanie. Veľmi sa mu však nedarilo a neúspech zvykol zapíjať. Manželka Lujza ho však podporovala a Simonka - ockov miláčik - tiež. Zrazu však zazvonil zvonček, a nič už nebolo ako predtým. Do života súdržnej rodiny totiž vtrhne ako uragán Brunova sesternica Vanda. Kráska sa čoskoro prestane správať ako člen rodiny a ide cieľavedome za svojím jasným cieľom. Podarí sa Brunovi odolať a odhaliť, prečo mu chce tak ochotne pózovať? Ako sa s votrelcom v rodine vyrovná dcéra Simonka, ktorá jediná tuší pravdu? Hrdinovia dnešného príbehu sa na vlastnej koži presvedčia o tom, že v živote ozaj platí - čo dáš, to aj dostaneš. A karma vie byť poriadna sviňa... Príbehy, aké dokáže napísať len sám život. Najzaujímavejšie príbehy píše sám život, a preto sa náš seriál inšpiroval výlučne diváckymi námetmi. V zaujímavom spracovaní a so skvelým hereckým obsadením ponúka divákom neobyčajné príbehy plné bizarných problémov a životných situácií, ktoré môžu postretnúť hocikoho z nás. Väčšinou sú to tragikomické príbehy s ľúbostnou alebo humorne ladenou zápletkou, aké dokáže vymyslieť len sám život. Ich hrdinovia sa presvedčia na vlastnej koži, že stále platia staré známe pravdy - "Čert nikdy nespí!" a "Všetko zlé je na niečo dobré!".
Réžia K. Herczegová
Hrajú A. Kršiaková, E. Leeger, E. Hybká, A. Sakmárová, J. Kuka
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:05

Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera

film Nova Cinema 20:00

Anna

film Dajto 20:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.