Kosti IX (1/24)

seriál
Doktorku Brennanovú zarmúti, že agent FBI Booth, s ktorým má dieťa, neprijal jej návrh, aby sa zosobášili a žili ako rodina v spoločnej domácnosti. Verí, že pre svoje rozhodnutie má dobré dôvody, aj keď jej ich zatiaľ odmietol objasniť a naďalej mu dôveruje. Dozvieme sa, že Christopher Pelant, psychopatický vrah na úteku a osobný nepriateľ Bootha, Brennanovej a celého Jeffersonského tímu, dal Boothovi ultimátum. Booth nesmie prijať Brennanovej návrh na sobáš a nesmie jej vysvetliť dôvod svojho konania. Ak to neurobí, Pelant mu bude predkladať ďalšie a ďalšie mŕtvoly nevinných ľudí, ktorí zomrú iba pre jeho neposlušnosť. Sériový vraj na úteku tak dosiahol ďalšie svoje víťazstvo - Brennanová je psychicky zlomená a Booth frustrovaný.
Réžia I. Toynton
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, E. Millegan, T. J. Thyne, J. Adams, T. Taylorová, P. Belcherová, F. Prinze Jr
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.