Kosti IX (2)

seriál
Mladý párik s hrôzou pozoruje rysa červeného, ako si pochutnáva na ľudskej ruke. V kontajneri na okraji štvrte leží mŕtvola muža, ktorú dôkladne ohlodali rysy z neďalekého lesa. Zvyšky po veľkolepej rysej hostine sa povaľujú aj na konároch stromov, odkiaľ kvapkajú ľudské vnútornosti. Jeden krvavý kúsok spadne rovno na nos doktora Hodginsa (T.J. THYNE), a ten objaví na konári oddelenú hlavu obete. Telo patrí mužovi, ktorého naposledy videli živého na skupinovej psychoterapii pre manželské páry, ktoré sa ocitli v kríze. Bol tam však so ženou, ktorá nie je jeho manželkou. Agent Booth (DAVID BOREANAZ) a doktorka Brennanová (EMILY DESCHANELOVÁ) sa púšťajú do pátrania a aby získali čerstvé stopy a dôkazy, navštívia manželský terapeutický klub inkognito, v prestrojení za Tonyho a Roxie. Brennanová občas vypadne z role, keď zabudne používať akcent ordinárnej ženy z New Jersey. Doktorku Cam Saroyanovú (TAMARA TAYLOROVÁ) a stážistu Arastooa Vaziriho (PEJ VAHDAD) cestou na miesto činu zastaví polícia. Ako sa ukáže, niekto ukradol Saroyanovej identitu a s jej dokladmi spôsobil značnú škodu. Cam obvinia z niekoľkých zločinov krádeže a sprenevery. Hodgins jej ponúkne služby svojho známeho skvelého právnika, ale Cam odmieta jeho láskavosť a tvrdí, že si dokáže pomôcť aj sama. Doktor Lance Sweets (JOHN FRANCIS DALEY) sa rozhodo, že si vezme dlhodobé voľno a dôkladne si od práce oddýchne.
Réžia A. Chapple
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, E. Millegan, T. J. Thyne, J. Adams, T. Taylorová
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.