Dr. House IV (6)

seriál
Čokoľvek, čo treba. Seriál USA (2007). Do nemocnice privezú mladú ženu, vodičku raketového pretekárskeho automobilu. Trpí neobyčajnými príznakmi - zvuky vníma ako halucinácie a obrazy. Pre Housa je pretekárka zaujímavým pacientom, ale nemôže ju liečiť, pretože ho odvezú dvaja agenti CIA k inému pacientovi, ich kolegovi, ktorý javí príznaky ťažkej otravy. House ho má spolu s ďalšími dvoma lekármi zachrániť. Nebude to jednoduché, pretože jeden z lekárov nedokáže znášať Housov prejav a štýl práce. Lenže nakoniec je to predsa len House, kto dokáže určiť správnu, aj keď bizarnú diagnózu otráveného agenta. Medzitým Foreman v nemocnici určí, že zdravotné problémy automobilovej pretekárke spôsobujú teplotné šoky a zlyhávajúca termoregulácia tela pri pretekoch. Zachraňovať životy je jeho poslanie. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia J. J. Campanella
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.