Dr. House IV (6)

seriál
Čokoľvek, čo treba. Seriál USA (2007). Do nemocnice privezú mladú ženu, vodičku raketového pretekárskeho automobilu. Trpí neobyčajnými príznakmi - zvuky vníma ako halucinácie a obrazy. Pre Housa je pretekárka zaujímavým pacientom, ale nemôže ju liečiť, pretože ho odvezú dvaja agenti CIA k inému pacientovi, ich kolegovi, ktorý javí príznaky ťažkej otravy. House ho má spolu s ďalšími dvoma lekármi zachrániť. Nebude to jednoduché, pretože jeden z lekárov nedokáže znášať Housov prejav a štýl práce. Lenže nakoniec je to predsa len House, kto dokáže určiť správnu, aj keď bizarnú diagnózu otráveného agenta. Medzitým Foreman v nemocnici určí, že zdravotné problémy automobilovej pretekárke spôsobujú teplotné šoky a zlyhávajúca termoregulácia tela pri pretekoch. Zachraňovať životy je jeho poslanie. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia J. J. Campanella
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:05

Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera

film Nova Cinema 20:00

Anna

film Dajto 20:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.