Skutočné príbehy

seriál
Nikdy nie je neskoro. Seriál SR (2017). Mladá právnička Linda pracuje v menšej, no renomovanej právnickej kancelárii. Hoci len nedávno oslávila tridsiatku, má na konte niekoľko úspešných prípadov, čo oceňuje nielen jej šéfka, ale aj klienti, ktorých neraz vysekala z takmer prehratých sporov. Linda je karieristka, žije single život a jej jedinou blízkou priateľkou je kolegyňa Eva, s ktorou sa poznajú už zo školských čias. Zdá sa, že Linda je spokojná, neprekáža jej, že ešte nemá rodinu a všetok čas venuje práci. No jej zdanlivá spokojnosť je len pretvárkou a skutočnosť je, ako to už v živote býva, úplne odlišná. Linda má totiž vážny problém, ktorý jej začína prerastať cez hlavu. Trpí chorobným nakupovaním, čo sa jej vymyká spod kontroly. Dlhy sa jej hromadia, a tak sa začne obohacovať na úkor firmy a klientov. Podarí sa jej z nepríjemnej situácie dostať? Príbehy, aké dokáže napísať len sám život. Najzaujímavejšie príbehy píše sám život, a preto sa náš seriál inšpiroval výlučne diváckymi námetmi. V zaujímavom spracovaní a so skvelým hereckým obsadením ponúka divákom neobyčajné príbehy plné bizarných problémov a životných situácií, ktoré môžu postretnúť hocikoho z nás. Väčšinou sú to tragikomické príbehy s ľúbostnou alebo humorne ladenou zápletkou, aké dokáže vymyslieť len sám život. Ich hrdinovia sa presvedčia na vlastnej koži, že stále platia staré známe pravdy - "Čert nikdy nespí!" a "Všetko zlé je na niečo dobré!".
Réžia L. Kodoň
Hrajú E. Sakálová, P. Millerová, M. Krátky, J. Hittnerová, M. Balážik
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:05

Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera

film Nova Cinema 20:00

Anna

film Dajto 20:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.