Súdna sieň

zábava
Kanoista. SR (2015). Aj rodičia, ktorí to svojimi deťmi myslia naozaj dobre, dokážu vytvoriť poriadne dusno. Obzvlášť v prípade, keď sa rozchádzajú v názoroch, čo bude pre ich spoločného syna skutočne prospešné. Podobne je to aj v prípade Tibora Sileckého a jeho bývalej manželky Jarmily Cíferskej. Ich hádky o osude ich jediného dieťaťa nabrali taký smer, až skončili na súde.
Réžia Kristína Hercegová
Hrajú Jaroslav Penc, Petra Palevičová, Juraj Štubniak, Vladimír Janírek, Anna Hluková, Milan Jesenský, Emília Lörinczová
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.