Súdna sieň

zábava
Kríza stredného veku. SR (2015). Každé manželstvo zažíva dobré, aj zlé chvíle. Krízy sú súčasťou mnohých partnerstiev, čo ale neznamená, že by to boli záležitosti neprekonateľné. Rozumní ľudia vedia, že nemôže byť stále iba dobre a na moment, kedy sa starosti zo vzťahu pominú, si trpezlivo počkajú. No sú aj takí ľudia, ktorí na odznenie krízy nepočkajú a veci riešia za horúca. Podobne je to aj v dnešnom prípade, kedy manželia tvrdia, že to, čo prežívajú, sa už nedá vydržať a jediným východiskom je rozvod.
Réžia Braňo Mišík
Hrajú Jaroslav Penc, Juraj Štubniak, Jarmila Hittnerová-Frličková, Elena Sokolová, Ladislav Horňáček, Martin Thurzo, Igor Kmoško
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.