Vraždy v Brokenwoode III (2)

seriál
Cez jej mŕtvolu. Krimiseriál N. Zél. (2016). V Brokenwoode sa koná pohreb miestneho básnika Declana O'Gradyho, ale jeho rakva sa pri páde z pohrebného vozu otvorí a pozostalí zistia, že v nej namiesto Declana leží telo mladej ženy, ktorá nezomrela prirodzenou smrťou, ale ju zavraždili. Detektív Mike Shepherd s Kristin Simsovou a strážnikom Breenom musia nájsť stratené telo nebožtíka Declana, zistiť totožnosť mŕtvej ženy a nájsť jej vraha. O Declanovi všetci vedeli, že dlho bojoval s rakovinou a detektívov zaujímajú okolnosti jeho úmrtia. Declan zomrel pri práci v záhrade Wotsvortovcov, kde s ním pracovala kvetinárka Janelle. Okrem nej bol v dome prítomný doktor Plummer, ktorý podpísal úmrtný list, a gazdiná Brenda Whiteová. Detektívi zistia, že mŕtva žena v rakve je Scarlett zo San Francisca. Reverend Lucas Greene vysvetlí, že Scarlett prišla do Brokenwoodu hrať známu spoločenskú hru. Hráči sa schádzali u Wotsvortovcov a bolo ich šesť - Janelle, Scarlett, Brenda, Declan, reverend Greene a doktor Plummer. Po skončení hry našli hráči lístok s odkazom od Scarlett, že musela náhle odísť pre únavu. Čo sa potom odohralo a kto ju zavraždil? Detektíva Mikea Shepherda vyslali do Brokenwoodu pomáhať miestnej polícii s vyšetrovaním zložitých prípadov vrážd. Lenže skúsený Shepherd vyšetruje zločiny nekonvenčným spôsobom, čo v malom mestečku vyvoláva zlú krv. Problémy nastanú, keď má spolupracovať s miestnou strážničkou Kristin Simsovou, ktorá sa, naopak, drží pravidiel a vo svojej práci je presná a efektívna. Hoci sú obaja policajti diametrálne odlišní, snažia sa spolu dobre vychádzať a vytvoria funkčný pracovný vzťah, ktorý prináša skvelé výsledky.
Réžia M. Keane
Hrajú N. Rea, F. Sutherlandová, N. Sampson, P. H. Taylor, C. S. Iondaová, C. Moy, E. McRaeová, K. Willetts, J. Hoyte, P. Peleton
Rok výroby 2016
Krajina Nový Zéland

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.