Z lásky alebo pre peniaze

film
Doug Ireland (MICHAEL J. FOX) je milý, očarujúci ale aj poriadne mazaný správca noblesného manhattanského hotela Bradbury. Hostia hotela sa na neho môžu obrátiť s akýmkoľvek problémom a Doug vždy všetko zariadi, zoženie a vyrieši k ich spokojnosti, či sú to nezohnateľné vstupenky na vypredané divadelné predstavenie, o ktoré Doug obohrá kolegu, alebo výhodná kúpa drahokamov. Doug však nemieni zostať vyťaženým správcom naveky. Sníva o vlastnom luxusnom hoteli, pre ktorý už má dokonca vyhliadnuté miesto. Lenže pre naplnenie sna mu chýba maličkosť - 3 milióny dolárov. Ďalšia oblasť, ktorá sa neodvíja celkom podľa jeho predstáv, je jeho ľúbostný život. Predavačka Andy Hartová (GABRIELLE ANWAROVÁ) totiž uznáva, že je Doug je zábavný chlapík, ale to ešte neznamená, že s ním chce ísť na schôdzku. Nebude predsa márniť čas s takým chudobným rojkom. Keď sa v hoteli objaví nadutý a blahosklonný magnát Christian Hanover (ANTHONY HIGGINS), aby sa tu stretol so svojou milenkou, Doug si uvedomí, že nadišla jeho príležitosť a rozhodne sa Hanovera presvedčiť, aby do jeho sna o dokonalom hoteli investoval potrebné milióny. Je odhodlaný splniť magnátovi prvé i posledné, ba dokonca mu poskytnúť dokonalé alibi, keď je s milenkou, a naopak, postrážiť mu milenku, keď sa Hanover musí venovať manželke. Dougovo nadšenie však trochu schladí fakt, že magnátovou milenkou je Andy. Musí sa tak rozhodnúť, či chce získať magnátove peniaze alebo jej lásku. Doug sa však dozvie, že Hanover sebecky využíva nielen Andy, ale aj jeho, keď plánuje za jeho chrbtom kúpiť Dougov vysnívaný pozemok a postaviť na ňom vlastný luxusný podnik. Doug sa rozhodne bojovať a získať oboje - lásku aj peniaze. Jeho nádeje na víťazstvo značne stúpnu, keď sa objaví nečakaný spojenec.
Réžia B. Sonnenfeld
Hrajú M. J. Fox, G. Anwarová, A. Higgins, M. Tucker
Rok výroby 1993
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:05

Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera

film Nova Cinema 20:00

Anna

film Dajto 20:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.