Továreň na sny

film
Romanca N (2019). V lete 1961 bol Emil komparzistom v štúdiu DEFA Babelsberg a zamiloval sa až po uši do francúzskej tanečnice Milou. Vyzerá to, že sú určení jeden pre druhého, keď sa ale 13. augusta 1961 začne stavba Berlínskeho múra, sú rozdelení. Emil vymyslí odvážny plán, aby sa mohol s Milou znova vidieť. Predstiera, že je filmový producent Karl Boborkmann a produkuje film. Je to dôvod, aby Milou prišla z Francúzska do NDR. Má to ale háčik. Milou má vzťah s jedným hercom. Nakoniec má film obrovský úspech a Milou si vyberie Emila. L. Faßbender, M. Welsh.
Réžia M. Schreier
Hrajú D. Mojen, E. Schüleová, K. Duken, S. Jungová, A. Taubman, N. Kinski, H. Lauterbach
Rok výroby 2019
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.