Vraždy v Brokenwoode III (2)

seriál
Cez jej mŕtvolu. Krimiseriál N. Zél. (2016). V Brokenwoode sa koná pohreb miestneho básnika Declana O'Gradyho, ale jeho rakva sa pri páde z pohrebného vozu otvorí a pozostalí zistia, že v nej namiesto Declana leží telo mladej ženy, ktorá nezomrela prirodzenou smrťou, ale ju zavraždili. Detektív Mike Shepherd s Kristin Simsovou a strážnikom Breenom musia nájsť stratené telo nebožtíka Declana, zistiť totožnosť mŕtvej ženy a nájsť jej vraha. O Declanovi všetci vedeli, že dlho bojoval s rakovinou a detektívov zaujímajú okolnosti jeho úmrtia. Declan zomrel pri práci v záhrade Wotsvortovcov, kde s ním pracovala kvetinárka Janelle. Okrem nej bol v dome prítomný doktor Plummer, ktorý podpísal úmrtný list, a gazdiná Brenda Whiteová. Detektívi zistia, že mŕtva žena v rakve je Scarlett zo San Francisca. Reverend Lucas Greene vysvetlí, že Scarlett prišla do Brokenwoodu hrať známu spoločenskú hru. Hráči sa schádzali u Wotsvortovcov a bolo ich šesť - Janelle, Scarlett, Brenda, Declan, reverend Greene a doktor Plummer. Po skončení hry našli hráči lístok s odkazom od Scarlett, že musela náhle odísť pre únavu. Čo sa potom odohralo a kto ju zavraždil? Detektíva Mikea Shepherda vyslali do Brokenwoodu pomáhať miestnej polícii s vyšetrovaním zložitých prípadov vrážd. Lenže skúsený Shepherd vyšetruje zločiny nekonvenčným spôsobom, čo v malom mestečku vyvoláva zlú krv. Problémy nastanú, keď má spolupracovať s miestnou strážničkou Kristin Simsovou, ktorá sa, naopak, drží pravidiel a vo svojej práci je presná a efektívna. Hoci sú obaja policajti diametrálne odlišní, snažia sa spolu dobre vychádzať a vytvoria funkčný pracovný vzťah, ktorý prináša skvelé výsledky.
Réžia M. Keane
Hrajú N. Rea, F. Sutherlandová, N. Sampson, P. H. Taylor, C. S. Iondaová, C. Moy, E. McRaeová, K. Willetts, J. Hoyte, P. Peleton
Rok výroby 2016
Krajina Nový Zéland

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:05

Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera

film Nova Cinema 20:00

Anna

film Dajto 20:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.