Na nože

film
Tesne po oslave 85. narodenín Slávneho autora detektívok Harlana Thrombeya (CHRISTOPHER PLUMMER) nájdu spisovateľa v jeho sídle mŕtveho. Na mieste činu sa nečakane rýchlo objaví svojrázny a šarmantne neodbytný detektív Benoit Blanc (DANIEL CRAIG). Postupne sa zoznamuje s členmi rozhádanej excentrickej rodiny aj s oddaným služobníctvom, aby rozmotal sieť dômyselne utkanú zo lží a poloprávd a vylovil z nej pravdu o smrti starého pána. Slávny spisovateľ mysterióznych kriminálnych príbehov Harlan Thrombey je mŕtvy. Zomrel hneď po oslave svojich 85. narodenín. Samovražda? Vražda? Všetci v jeho okolí sú podozriví. Vyšetrovanie vedie súkromný detektív Benoit Blanc. Je zvedavý, sebavedomý, štýlový, šarmantný a jeho vyšetrovacie metódy sú jedinečné. Je ako slávny Hercule Poirot. Blanc zisťuje, že všetci mu klamú, od členov Harlanovej výstrednej, rozhádanej a nefunkčnej rodiny, až po oddaný personál. Pomaly rozmotáva sieť pretvárky, klamstiev a sebeckých lží, aby odhalil pravdu o Harlanovej smrti.
Réžia R. Johnson
Hrajú D. Craig, Ch. Evans, J. L. Curtisová, Ch. Plummer, M. Shannon, A. de Armasová, D. Johnson, T. Colletteová, L. Stanfield, J. Martell a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.