Kutyil s.r.o. II (2)

seriál
Prišiel deň, kedy si Lackova dcéra Emese (MICHAELA SZÖCZOVÁ) vezme za muža Melóna (MARTIN ŠALACHA), s ktorým čaká dieťa. Medzi rodičmi nevesty a mamou ženícha od samého začiatku vznikajú problémy. Lacko (ANDY KRAUS) a Tünde (Viki Ráková) chcú, aby sa ich deti brali v kostole, Anabela (ZUZANA TLUČKOVÁ) si želá, aby sa svadba konala na mestskom úrade. A tak sa Lacko rozhodne, že požiada o pomoc suseda kňaza (LADISLAV POTMĚŠIL). Uskutoční sa tajná cirkevná svadba a svedčiť prídu smetiari (RICHARD FLIMEL, FRANTIŠEK BOROVSKÝ).
Réžia T. Jančo
Hrajú A. Kraus, V. Ráková, Z. Tlučková, M. Szöczová, M. Šalacha a L. Potměšil. Hostia: R. Flimel, F. Borovský. Scenár: A. Kraus
Rok výroby 2009
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.