Súdna sieň

zábava
Silvester. SR (2013). Pamätáte sa ešte na tohtoročnú oslavu Silvestra? Možno ste ju strávili v príjemnej spoločnosti, nálada gradovala a o polnoci ste si užili pohľad na nádherný ohňostroj. Toto si však nemôže povedať Milan Pősinger. Od polnoci 31. decembra sa jeho život obrátil naruby. Na vine je pyrotechnika, pri ktorej sa mal on i jeho blízki zabaviť. No bolo to presne naopak. Ohňostroj po expiračnej dobe mu vybuchol v rukách, popálil mu tvár a poškodil pravé oko. Účinkujú: J. Buršáková a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.