Súdna sieň

zábava
Šikana nevlastného brata. SR (2013). Príbeh Popolušky si nežije len v rozprávkovom svete, ale sa dennodenne odohráva okolo nás a je súčasťou bežného života mnohých slovenských rodín. Je zdrvujúce, že na rozdiel od rozprávky nadobúda v našom svete oveľa drastickejšie podoby. Dnes ho v Súdnej sieni spoznáme v mužskom, či skôr chlapčenskom vydaní. 18-ročný Karol vraj neustále šikanuje, mláti a ponižuje svojho mladšieho nevlastného brata Tomáša. A to všetko s tichým súhlasom svojho otca – Tomášovho otčima. Ide iba o výmysel precitliveného chalana, alebo je realita v ich rodine ešte oveľa horšia? Účinkujú: J. Buršáková, R. Kuric, R. Názlerová, T. Hlobeň, V. Grman, M. Majdlen, I. Slobodová a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.