Súdna sieň

zábava
Hanbím sa za syna. SR (2013). Milujúci otec sa rozhodol dať svojmu synovi, ktorý ho v minulosti viackrát sklamal, ďalšiu šancu. Prenajal mu svoj byt v nádeji, že mu pomôže a že sa ich vzťahy aspoň trochu zlepšia. Po návrate zo zahraničia však prišiel na to, že syn mu z bytu urobil kôlničku na drevo a dožaduje sa toho, aby sa okamžite odsťahoval. Ten sa ale smeje otcovi do tváre a tvrdí, že ho z bytu nikdy nedostane. Ako dopadne dnešný spor o vypratanie bytu? Účinkujú: J. Buršáková, J. Štubniak, P. Palevičová, Ľ. Khúr, M. Škombár, M. Ceperková, L. Žideková a ďalší.
Réžia Ivan Predmerský
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.