Pošli ďalej

zábava
SR (2018). Súťažiaci si posielajú slovo, ktoré musí každý člen tímu uhádnuť. Súťažno-zábavná šou prináša napätie, humor i zábavu. V súťažno-zábavnej šou súťažia dva 5-členné tímy o peniaze. V prvých štyroch súťažných kolách si musia odovzdať si medzi sebou - napovedať - v časovom limite jedno slovo a vo finále musí tím s väčším počtom bodov uhádnuť štyri kľúčové nápovedy k finálovému slovu. Moderátor Peter „Pinďo“ Lengyel privíta dva celebritné tímy. Uhádnuť dané slovo nie je jednoduché a dôležitý je tímový duch a spolupráca. Bude napätie aj poriadna rivalita. Ktorému tímu sa podarí zvíťaziť? Dva päťčlenné tímy súťažia v štyroch kolách. Kto nazbiera viac bodov, postupuje do finále, kde sa už hrá o peniaze a súťažiaci môžu získať až 700 eur. Veľkou výhodou pre súťažiacich je, ak sa dobre poznajú. Nápovedy, pomocou ktorých musia uhádnuť jednotlivé slovíčka, majú svoje obmedzenia. A v tom spočíva čaro celej hry, pri ktorej o zábavu určite nebude núdza. V úvodných kolách sa divákom v úlohe súťažiacich predstavia tímy z TV JOJ. V napínavých a zábavných situáciách uvidíte tímy známe z relácií Inkognito, Heslo, Súdna sieň, Krimi, Noviny a Top Star. Moderuje: Peter „Pinďo“ Lengyel
Rok výroby 2018
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.