Rýchlo a zbesilo

film
Brianovi O’Connorovi (Paul Walker), ktorý vystupuje pod menom Brian Earl Spilner, sa konečne podarí stať sa členom party Dominica Toretta (Vin Diesel), ktorý je doslova blázon do nelegálnych pretekov, usporiadaných väčšinou v noci na periférii Los Angeles. Je to obrovské divadlo pre obdivovateľov divokých jázd, ale predovšetkým posadnutosť pre pilotov špeciálne upravených superautiakov. S ohlušujúcim revom motorov, rútiacich sa mestom niekoľkonásobkom povolenej rýchlosti, dvíha sa všetkým hladina adrenalínu v krvi. V hre sú peniaze, prestíž, obdiv dievčat. Lenže pre Dominica a jeho kamarátov nie sú preteky jediným zdrojom financií. A to je hlavný dôvod, prečo chce policajt Brian získať jeho dôveru. V poslednom čase sa množia záhadné prepadnutia kamiónov a polícia i FBI chcú poznať páchateľa skôr, ako tiráci vezmú zákon do svojich rúk. Vo chvíli, keď má všetky dôkazy o tom, že Dominic je vodcom gangu, ktorý vraždí a kradne, Brian zaváha s odhalením pravdy. Zamiloval sa do jeho sestry Mie (JORDANA BREWSTEROVÁ), a je mu jasné, že jej tým spôsobí dvojnásobný šok. Mia nevie, čím sa brat v skutočnosti živí, ani netuší, kto je sympatický blondiak Brian...
Réžia R. Cohen
Hrajú P. Walker, V. Diesel, M. Rodriguezová, J. Brewsterová, R. Yune, Ch. Lindberg, J. Strong, M. Schulze, T. Levine, J. Rule, T. Barry
Rok výroby 2001
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.