Život sa nekončí, kým sa neskončí

film JOJ Plus Dnes o 01:00 115 min
Komédia VB (2017). Nikdy nie je neskoro na ďalšiu šancu. Dvojica zrelých žien sa presvedčí, že nikdy nie je neskoro užívať si radosti života a začínať odznova. Bývalá hollywoodska hviezda Helen Shelleyová podnikne cestu z Londýna do malebného francúzskeho mestečka na pohreb svojho bývalého milenca. Sprevádza ju utiahnutá susedka Priscilla, ktorá s výstrednou herečkou zdanlivo nemá nič spoločné. Dve svojrázne a veľmi rozdielne ženy si však výborne rozumejú. V snahe za každú cenu stihnúť pohreb na ostrove Île de Ré pri západnom pobreží Francúzska využijú všemožné dopravné prostriedky a prežijú nejedno dobrodružstvo. Napokon stretnú samotárskeho talianskeho umelca, atraktívneho milionára Alberta, s ktorým vytvoria extravagantný ľúbostný trojuholník. Keď nesúrodá dvojica zrelých žien vyrazila do Francúzska, nikto netušil, že spoločný výlet plný dobrodružstiev a nečakaných zvratov sa stane ich najlepším životným zážitkom a zároveň dôkazom, že nikdy nie je neskoro na nové začiatky. Spočiatku sa zdá, že egocentrická a výstredná herečka Helen si nebude rozumieť s jednoduchou ženou v domácnosti Priscillou, ktorá je už roky uväznená v nefunkčnom manželstve. Nezabudnuteľná cesta plná jedinečných dobrodružstiev však týmto dvom ženám od základu zmení život a spoločne si začnú užívať jeho najlepšie chvíle.
Réžia R. Goldby
Hrajú J. Collinsová, P. Collinsová, F. Nero, R. Pickup, S. Reevesová, J. Richardsonová, R. Syms, A. Quincyová, M. Borgová, P. Henault
Rok výroby 2017
Krajina Spojené kráľovstvo

Najbližšie vysielanie

dnes 01:00
Život sa nekončí, kým sa neskončí

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.