Kutyil s.r.o. II (14)

seriál JOJ Plus Dnes o 06:15 50 min
Lacko (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) sa vracajú z dovolenky v Egypte. Lacko prespal takmer celú dovolenku, ale na darček pre suseda (Ladislav Potměšil) nezabudol. V malom obchodíku mu chcel kúpiť starú „zaprášenú“ sošku, ale predavač mu zašomral niečo v rodnej reči a vyhnal ho von z obchodu aj so soškou. Susedovi sa však darček nepozdáva. Veľmi podobnú sošku faraóna Tutanchamóna totiž niekto ukradol z múzea v Káhire. Všetko nasvedčuje tomu, že soška prináša nešťastie a je prekliata. Vo Veľkom Bieli sa začnú diať čudné veci...
Réžia A. Horečná
Hrajú A. Kraus, V. Ráková, Z. Tlučková, M. Szöcsová, M. Šalacha, L. Potměšil, P. Topoľský, I. Letko. Scenár: A. Kraus
Rok výroby 2009
Krajina Slovensko

Najbližšie vysielanie

dnes 06:15
Kutyil s.r.o. II (14)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.