Zlodej a klamárka

film JOJ Plus Dnes o 23:40 95 min
Romantická komédia USA (2018). Niektoré rozhodnutia vám navždy zmenia život. Šarmantný zlodej Harry získa oveľa viac, než pôvodne zamýšľal ukradnúť, keď pri pokuse o vlámanie do domu narazí na zúfalú Daisy a začne s ňou vyjednávať. Skôr než dievča urobí najväčšiu chybu svojho života, Harry sa ju pokúsi zachrániť pred sebou samou. Zároveň sa spolu vydajú na bizarnú cestu plnú komických situácií, sebapoznania a lásky.
Réžia P. Facinelli
Hrajú M. Gibson, J. Hinsonová, A. Huber, J. de Almeida, C. Ferguson, J. Kyson, J. Wachsbergerová, L. A. Harrisonová, C. Cubilová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

dnes 23:40
Zlodej a klamárka

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.