Kutyil s.r.o. II (7)

seriál JOJ Plus Pondelok o 03:15 35 min
Tünde (VIKI RÁKOVÁ) sa už nevládze pozerať na Lacka (ANDY KRAUS), ktorý síce neustále behá okolo domu, ale od zrušenia televíznej šou nenosí domov žiadne peniaze. Sused (LADISLAV POTMĚŠIL) ponúkne Lackovi malý džob na prilepšenie. Požiada ho, aby šiel na autobusovú stanicu po jeho dcéru Šárku (Veronika Paulovičová). Súhra okolností spôsobí jeho manželke záchvat žiarlivosti. Popritom Gusto (PAVOL TOPOĽSKÝ) organizuje obchod so šatami, ktoré ukradli priamo z kolekcie Paris Hilton a jeho prvými zákazníkmi budú Ali a Pipina Molnárovci (PETER SKLÁR, GABIKA DZURÍKOVÁ)...
Réžia T. Jančo
Hrajú A. Kraus, V. Ráková, Z. Tlučková, M. Szöcsová, M. Šalacha, L. Potměšil, P. T. S. A. Kraus
Rok výroby 2009
Krajina Slovensko

Najbližšie vysielanie

pondelok 03:15
Kutyil s.r.o. II (7)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.