Temná búrka

film
Počas obrovskej búrky šantia na cintoríne štyria mladíci. V jednej chvíli udrie blesk a rozpolí na dve polovičky jeden z pamätníkov pripomínajúci obete hromadnej samovraždy a v zemi sa objaví trhlina. Jeden z chlapcov, Will (Andrew Dunbar), si chce na rozbitý pamätník ešte pred odchodom z cintorína uľaviť. Kým tak činí, zažije útok z hmly vychádzajúcej z praskliny. Z Willa je okamžite tlejúca mŕtvola. Počas vyšetrovania prípadu, ktoré vedie policajný náčelník Hal Miller (Carlos Bernard), zvláštna hmla zachváti aj jedného z jeho policajtov. Hal musí pri vyšetrovaní spolupracovať so svojou bývalou ženou Ashley Barrettovou (Crystal Allen). Pokúsi sa bojovať proti hmle, ktorá - ako sa zdá - pohlcuje obyvateľov mesta jedného po druhom.
Réžia P. Ziller
Hrajú C. Allenová, C. Bernard, C. Busbyová, K. Rohlová, A. Douglas
Rok výroby 2012
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Déja Vu

Akční thriller USA/VB (2006). Na říčním parníku dojde k mohutné explozi, která má za následek stovky nevinných obětí. Agent neworleanské pobočky ATF zjistí, že šlo o předem připravený teroristický…
film Nova Cinema 20:00

The Circle

film JOJ 22:40

Wild Wild West

film Dajto 22:40

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.