Chicago Fire III (22)

seriál Doma Pondelok o 08:10 65 min
III. 22 Hasiči tentokrát musia zachraňovať muža, ktorý spadol zo zrázu. Keďže však oddiel ešte nie je na mieste, musí sa iniciatívy pri zlaňovaní a vyslobodzovaní chopiť jednotka. A to nezostane bez odozvy. Ďalším zásahom je potom požiar automobilu, ktorý sa však v tej najnevhodnejšej chvíli dá do pohybu a ohrozí životy mnohých hasičov. Sylvie s Chili do tretice zasahujú na svadbe, počas ktorej skolabovala oddávajúca. Na pozadí toho rieši Kelly pretrvávajúci spor medzi Otisom a Riceom, ktorý sa však dostáva až k samotnému veliteľovi. Je potrebné dať veci raz a navždy do poriadku. Herrmann zistí, že Chili vráža do svojho vynálezu Chilleeze všetky peniaze a keďže on sám má s neúspešnými obchodnými projektmi obrovskú skúsenosť, rozhodne sa jej pomôcť. Najväčšie starosti má ale bezpochyby Matt, na ktorého sa obráti Voight s prosbou o pomoc. Jeho priateľ, Jack Nesbitt, totiž, ako sa zdá, obchoduje s bielym mäsom, a Matt by mohol byť v rámci tohto prípadu nápomocný.
Hrajú J. Spencer, T. Kinney, M. Raymundová, L. Germanová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

pondelok 08:10
Chicago Fire III (22)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bad Boys 2

Akčná komédia USA (2003).
film Nova 22:10

Vládkyňa zla 2

film JOJ 20:35

Zbouchnutá

film Nova Cinema 21:55

Černý jestřáb sestřelen

Válečné drama USA/VB (2001). V roce 1993 vstoupily jednotky OSN do Somálska, aby pomohly uklidnit tamní občanskou válku. Ovšem zdánlivě bezpečně naplánovaná mise se změní v zoufalý boj proti…
film Prima Cool 18.9. o 22:05

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 18.9. o 22:50

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 14.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.