Budem tvoja dcéra

film Doma Piatok o 20:30 88 min
Napínavý triler, v ktorom sa v jednej z hlavných úloh predstaví Ava Locklear, dcéra slávnej herečky Heather Locklear. Udalosti sa začnú zamotávať, ako Lianne (Arianne Zucker) postupne odhaľuje okolnosti zmiznutia svojej dcéry Summer (Ava Locklear). Nie všetko je v skutočnosti tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Lianne zisťuje, že dcérina kamarátka Cara (Sierra Pond) má za sebou temnú minulosť a ešte temnejšie plány. Dievča, ktoré zúfalo hľadá materinskú lásku, sa nezastaví pred ničím, len aby ju získala.
Réžia S. Olson
Hrajú A. Zuckerová, A. Locklearová, S. Pondová, S. Christian, M. McGownová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

piatok 20:30
Budem tvoja dcéra

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.