Rosamunde Pilcherová: Tieň minulosti

film Doma Sobota o 05:40 89 min
Život Anny Williamsovej (Elisabeth Lanz) sa začne uberať úplne iným smerom, keď sa ukáže, že záujemcom o čln, ktorý predáva, je atraktívny právnik Peter Morisson (Francis Fulton-Smith) – muž, s ktorým v mladosti prežila krátku, no veľmi vášnivú aférku v Austrálii! Odvtedy sa síce už viac nevideli, no nikdy jeden na druhého nezabudli, a tak nečudo, že ich vzájomné city a sympatie vzplanú s novou intenzitou! Rozhodnú sa opäť stretávať, no situáciu nečakane skomplikujú nečakané udalosti v Anninej rodine – u Anninej mamy Louisy Holmesovej (Daniela Ziegler) sa totiž zrazu objaví mladučká a dosť nevychovaná a drzá Evita Ferreirová (Jasmin Lord), nemanželská dcéra jej odcudzeného manžela Ernesta a jeho milenky! Šokovaná z tohto stretnutia Louisa stratí kontrolu nad svojím autom a spôsobí nehodu, pri ktorej sa zraní tak nešťastne, že je odkázaná na pomoc iných. Zvyčajne sa o ňu, v podstate ako vždy, stará syn Winston (Thomas Limpinsel), Annin dosť svojrázny mladší brat. No tentoraz sa musí zapojiť aj Anna, pretože Louisa žije na obrovskej usadlosti úplne sama – a tak jej na Petra ostáva len veľmi málo času... A je tu ešte, žiaľ, niečo, čo všetko poriadne zamotá – už spomínaná Evita totiž do Anglicka neprišla len tak, spoznávať ľudí a krajinu... Ale pátrať po svojom nezvestnom otcovi, aby si zaistila svoj podiel z jeho majetku! Nuž a jej právnikom nie je nik iný, ako Peter! ten totiž v čase, keď ju prijal za klientku, ani len netušil, že tento prípad nejako súvisí s Anninou rodinou... Akoby to nestačilo, všetko sa ešte niekoľkonásobne zhorší, keď sa v Louisinej záhrade nájdu ľudské pozostatky a príliš snaživý vyšetrujúci komisár Hinchley (Alexander-Klaus Stecher), ktorý v tomto prípade vidí svoju životnú šancu na vysnívaný kariérny postup, obviní Louisu z vraždy neverného manžela – a pomstychtivá Evita, ktorá myslí len a len na seba, túto historku ešte zahorúca posunie miestnym novinám!
Réžia Ch. Kabisch
Hrajú E. Lanzová, D. Zieglerová, F. Fulton-Smith, T. Limpinsel, J. Lordová
Rok výroby 2013
Krajina Nemecko

Najbližšie vysielanie

sobota 05:40
Rosamunde Pilcherová: Tieň minulosti

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.