Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva

film Doma Nedeľa o týždeň o 02:45 89 min
Rupert Pendoran (Jens Atzorn), sympatický dedič starého cornwallského šľachtického rodu, je námorným dôstojníkom. Jedného dňa, krátko po návrate z manévrov, mu osud priveje do cesty nežnú Dianu (Sina Tkotsch), dcéru zo susedného panstva patriaceho rodu Vermontsleys, s ktorými sú Pendoranovci už niekoľko generácií znepriatelení na život a na smrť. Krehká kráska je v nezávideniahodnej situácii, otehotnela totiž s Rupertovým kamarátom Billom Gravesom (Andrei Alén), no jej sen o malej šťastnej rodinke sa krátko nato zrútil ako domček z karát, keď Billa pristihla pri nevere! Charakterný a súcitný Rupert sa o ňu príkladne stará, vďaka čomu Dianin otec, lord Gerald Vermontsley (Sigmar Solbach), nadobudne nesprávny dojem, že práve on priviedol jeho dievčatko do druhého stavu – a tak, napriek dlhoročnému nepriateľstvu medzi rodinami, ktoré iste len tak nevymizne z noci do rána, je skalopevne rozhodnutý postarať sa o to, aby Rupert za svoj domnelý záväzok prevzal zodpovednosť!
Réžia S. Bartmann
Hrajú S. Tkotschová, J. Atzorn, S. Solbach, H. Schafmeister, N. Gnädigová
Rok výroby 2013
Krajina Nemecko

Najbližšie vysielanie

nedeľa o týždeň 02:45
Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bad Boys 2

Akčná komédia USA (2003).
film Nova 22:10

Vládkyňa zla 2

film JOJ 20:35

Zbouchnutá

film Nova Cinema 21:55

Černý jestřáb sestřelen

Válečné drama USA/VB (2001). V roce 1993 vstoupily jednotky OSN do Somálska, aby pomohly uklidnit tamní občanskou válku. Ovšem zdánlivě bezpečně naplánovaná mise se změní v zoufalý boj proti…
film Prima Cool 18.9. o 22:05

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 18.9. o 22:50

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 14.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.