Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva

film Doma Nedeľa o 05:40 89 min
Rupert Pendoran (Jens Atzorn), sympatický dedič starého cornwallského šľachtického rodu, je námorným dôstojníkom. Jedného dňa, krátko po návrate z manévrov, mu osud priveje do cesty nežnú Dianu (Sina Tkotsch), dcéru zo susedného panstva patriaceho rodu Vermontsleys, s ktorými sú Pendoranovci už niekoľko generácií znepriatelení na život a na smrť. Krehká kráska je v nezávideniahodnej situácii, otehotnela totiž s Rupertovým kamarátom Billom Gravesom (Andrei Alén), no jej sen o malej šťastnej rodinke sa krátko nato zrútil ako domček z karát, keď Billa pristihla pri nevere! Charakterný a súcitný Rupert sa o ňu príkladne stará, vďaka čomu Dianin otec, lord Gerald Vermontsley (Sigmar Solbach), nadobudne nesprávny dojem, že práve on priviedol jeho dievčatko do druhého stavu – a tak, napriek dlhoročnému nepriateľstvu medzi rodinami, ktoré iste len tak nevymizne z noci do rána, je skalopevne rozhodnutý postarať sa o to, aby Rupert za svoj domnelý záväzok prevzal zodpovednosť!
Réžia S. Bartmann
Hrajú S. Tkotschová, J. Atzorn, S. Solbach, H. Schafmeister, N. Gnädigová
Rok výroby 2013
Krajina Nemecko

Najbližšie vysielanie

nedeľa 05:40
Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.