50x a stále po prvý raz

film Doma Nedeľa o 16:20 95 min
Ošetrovateľ arktických vodných zvierat Henry Roth (Adam Sandler) o chorobe anterográdna amnézia nemá ani poňatia. Každý deň klebetí so svojim obľúbeným mrožom v morskom zábavnom stredisku na Havajských ostrovoch a jeho hlavným koníčkom je zvádzanie turistiek. Ostrieľaný playboy sa však jedného dňa "potkne", keď narazí na Lucy (Drew Barrymoreová), ktorá si ho pri druhom stretnutí vôbec nepamätá. Henry zistí, že Lucy stále prežíva deň svojich narodenín, pretože má porušenú schopnosť vytvárať si spomienky a v spánku všetky nové zážitky zabudne. Napriek nulovej nádeji na akýkoľvek vzťah Henryho stále priťahuje.
Réžia P. Segal
Hrajú A. Sandler, D. Barrymorová, S. Astin, R. Schneider, D. Aykroyd
Rok výroby 2004
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

nedeľa 16:20
50x a stále po prvý raz

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.