Život je raz taký

film Doma Nedeľa o 20:30 110 min
Holly (Katherine Heigl) a Eric (Josh Duhamel) sa bytostne neznášajú, na čom má leví podiel ich naozaj katastrofálne prvé, a zároveň aj posledné rande. Nebyť ich krstňaťa Sophie (najprv trojčatá Alexis, Brynn a Brooke Clagett, neskôr dvojčatá Brooke a Kiley Liddell), nemali by okrem vzájomnej antipatie vôbec nič spoločné... Keď však rodičia ročného dievčatka tragicky zahynú pri autonehode, musia si Holly a Eric vstúpiť do svedomia a na svoje spory zabudnúť, pretože ich nebohí priatelia práve ich dvoch v testamente stanovili za poručníkov milovanej dcérky! Holly, ktorá je single viac-menej nedobrovoľne, a Eric, ktorý je naopak slobodný z presvedčenia, pretože sa skrátka nechce viazať, sa navyše majú spolu nasťahovať do ich domu, aby Sophie vyrastala v prostredí, ktoré dôverne pozná! Obaja malú síce zbožňujú, no ani jeden z nich ešte nikdy neprebaľoval dojča, ani svoj život nemusel s nikým synchronizovať si podriaďovať ho potrebám niekoho, kto je od vás úplne závislý – bezbranného dieťaťa. Ich individuálne túžby po kariérnom vzostupe, ako na potvoru večne kolidujúce termíny a diametrálne odlišné okruhy priateľov im to rozhodne nijako neuľahčujú... Našťastie si však po istom čase obaja uvedomia, že keď žijú pod jednou strechou, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz!
Réžia G. Berlanti
Hrajú K. Heiglová, J. Duhamel, J. Lucas, Ch. Hendricksová, H. MacArthur
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

nedeľa 20:30
Život je raz taký

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.