Kosti IX (9)

seriál JOJ Dnes o 12:50 55 min
Krimiseriál USA (2013). Nový prípad otrasie Brennanovej vierou v klasickú logiku, v ktorej mala vždy spoľahlivú oporu a ktorá ju doteraz nikdy nesklamala. Doktorka Temperance Brennanová je porotkyňou na súdnom pojednávaní s profesionálnym hráčom amerického futbalu Peterom Kidmanom, ktorého obvinili z vraždy manželky. Vedkyňa, ktorá pracuje bez emócií a vo svojich racionálnych úsudkoch sa riadi výlučne klasickou logikou, dospeje k rozhodnutiu. Keď objektívne zhodotí všetky dôkazy, podarí sa jej presvedčiť ostatných porotcov o nevine obvineného a dosiahne tak jeho oslobodenie. Po prepustení Kidmama na slobodu už onedlho zomiera jeho najlepší priateľ, ktorý bol zároveň aj kľúčovým svedkom v prípade vraždy jeho manželky. Jeffersonský vedecký tím musí dokázať, či futbalista je alebo nie je vinný a zistiť, kto skutočne zabil jeho ženu a priateľa.
Réžia Dwight H. Liittle
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T.J. Thyne, T. Taylorová, J.F. Daley, C. Gallová
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

dnes 12:50
Kosti IX (9)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Thor: Ragnarok

Akční fantasy film USA/Austr. (2017). Rhor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok,…
film Nova Cinema 20:00

Svetová vojna Z

film Dajto 20:30

Wonder Woman 1984

film HBO 21:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu

film JOJ Plus 2.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.