Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva

film Doma Pondelok o týždeň o 12:55 89 min
Rupert Pendoran (Jens Atzorn), sympatický dedič starého cornwallského šľachtického rodu, je námorným dôstojníkom. Jedného dňa, krátko po návrate z manévrov, mu osud priveje do cesty nežnú Dianu (Sina Tkotsch), dcéru zo susedného panstva patriaceho rodu Vermontsleys, s ktorými sú Pendoranovci už niekoľko generácií znepriatelení na život a na smrť. Krehká kráska je v nezávideniahodnej situácii, otehotnela totiž s Rupertovým kamarátom Billom Gravesom (Andrei Alén), no jej sen o malej šťastnej rodinke sa krátko nato zrútil ako domček z karát, keď Billa pristihla pri nevere! Charakterný a súcitný Rupert sa o ňu príkladne stará, vďaka čomu Dianin otec, lord Gerald Vermontsley (Sigmar Solbach), nadobudne nesprávny dojem, že práve on priviedol jeho dievčatko do druhého stavu – a tak, napriek dlhoročnému nepriateľstvu medzi rodinami, ktoré iste len tak nevymizne z noci do rána, je skalopevne rozhodnutý postarať sa o to, aby Rupert za svoj domnelý záväzok prevzal zodpovednosť!
Réžia S. Bartmann
Hrajú S. Tkotschová, J. Atzorn, S. Solbach, H. Schafmeister, N. Gnädigová
Rok výroby 2013
Krajina Nemecko

Najbližšie vysielanie

pondelok o týždeň 12:55
Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.