Katie Ffordeová: Stratené srdce

film Doma Pondelok o týždeň o 14:45 89 min
Anthony Cahill (Lucas Reiber), pacient s Aspergerovým syndrómom nemôže zostať vo svojom dome Morningwood, keď mu náhle zomrie jeho otec a nezanechá žiadny dôveryhodný závet. Preto jeho staršia sestra Lauren Cahill (Anja Knauer ), ktorá odišla z domu pred niekoľkými rokmi, aby sa stala nezávislou fotografkou v Bostone s malým úspechom, ho musí vziať do svojho malého bytu. Milý a priateľský Tony sa čoskoro spratelí so všetkými, hlavne so susedom, jej obdivovateľom, baristom Stephanom Greatom (Bernd-Christian Althoff), ktorý mu pomáha prekonať každodennú rutinu. Jej ambíciou je získať účasť v súťaži o kurátorku múzea Jacob Abrahams. Veci eskalujú, keď každý súrodenec verí, že ten druhý mu zničil jeho život, ale pravda je oveľa komplikovanejšia.
Réžia S. Grobler
Hrajú A. Knauerová, L. Reiber, B. Ch. Althoff, P. Sattmann, T. M. Linkeová
Rok výroby 2017
Krajina Nemecko

Najbližšie vysielanie

pondelok o týždeň 14:45
Katie Ffordeová: Stratené srdce

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.