Neželaná nevesta (131)

seriál Doma Utorok o týždeň o 23:35 55 min
131 Emir prežíva stále veľmi ťažké chvíle, pretože nemôže prijať stratu svojej matky. Kvôli tejto situácii sa Faruk a Süreyya rozhodnú držať správu o jej tehotenstve v tajnosti. Murat pristihne svoju matku Esmu s Garipom, hoci ona mu tvrdila, že sa už nestretávajú. Ipek pokračuje vo svojich rôznych hrách, aby zabránila rozvodu s Fikretom. Zorganizuje mu preto prekvapenie s celou rodinou s cieľom osláviť narodeniny Fikreta. On však strávi večer s Esmou a Ipek odhalí pred celou rodinou, že má Fikret milenku.
Hrajú Ö. Deniz, A. Enverová, I. Bilginová, S. Bademci, D. Aksüyeková, F. Tanis
Rok výroby 2017
Krajina Turecko

Najbližšie vysielanie

utorok o týždeň 23:35
Neželaná nevesta (131)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.