Zoo (51)

seriál WAU Pondelok o 09:20 80 min
Dramatický seriál SR (2016). Silvia s Julkou a Robertou vymýšľajú, ako zohnať zvyšné peniaze do rozpočtu ZOO. Každý zamestnanec musí priložiť ruku k dielu. Stano to už však vzdal a má iné plány. Zoli špekuluje, ako zohnať peniaze bez toho, aby sa narobil. S Ičom podajú tiket a zistia, že vyhrali hlavnú cenu. Tiket však nevedia nikde nájsť. Sveťo sa bojí, že už nikdy nebude chodiť. Cíti však, že na Alenu sa tentoraz môže spoľahnúť. Dominike s Petrom padol kameň zo srdca, Lucia im dopraje ich lásku. Aj napriek tomu však Lucia ešte nezvládne pohľad na nich dvoch, ako sú spolu a tvoria zamilovaný pár. Miro sleduje Maroša a jeho podozrenie sa stále prehlbuje. Diplomat potrebuje zviesť vyšetrovanie na inú koľaj, chystá sa totiž veľký obchod. Tajomník má pre Maroša ďalšiu špinavú prácu... Dobrodruh Peter sa vrátil na Slovensko, aby objasnil vraždu najlepšieho kamaráta, ktorého zabili v Afrike. Rohy nosorožcov sú totiž dobre zarábajúcim artiklom, kvôli ktorému organizované skupiny pašerákov neváhajú aj vraždiť. Príchod divocha Petra do Bratislavy spôsobí v ZOO viaceré turbulencie a nevôľu najmä u serióznej zoologičky a vedkyne Dominiky, ktorej usporiadaný život Peter obráti hore nohami. Obaja hrdinovia sa však k sebe čoraz väčšmi približujú, a rovnako medzi nimi narastá aj erotické a ľúbostné napätie.
Réžia B. Mišík, I. Predmerský
Hrajú J. Koleník, T. Pauhofová, M. Igonda, J. Vajda, M. Bahúl, F. Kovár, O. Hlaváček, A. Hryc, Z. Tlučková, A. Ďuránová, Z. Šebová, Cs. Kassai, E. Havasiová, M. Slovák, T. Hanák, P. Šimun, J. Hansman, L. Vráblicová, K. Stražanová, J. Hrčka, D. Pribullová, D. Richterová, P. Boublík, S. Kašperová, E. Matejková, J. Stražan, R. Halák, A. Szvrcsek, B. Ondrejková, M. Breinerová, J. Valocká, M. Beňuš, L. Kerata, P. Višňovský, Ľ. Roman, L. Bielovič, O. Daniš
Rok výroby 2016
Krajina Slovensko

Najbližšie vysielanie

pondelok 09:20
Zoo (51)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.