Skutočné príbehy

seriál WAU Pondelok o 13:20 60 min
Rodinný priateľ. Seriál SR (2017). Rodina Kevických bola na pohľad usporiadaná a šťastná. No jej členovia medzi sebou skrývali tajomstvá, ktoré len čakali, kedy vyplávajú na povrch. Hlava rodiny Peter bol úspešný podnikateľ, ktorý často vyrážal na služobné cesty. Jeho žena Lívia mala veľké sny, túžila sa stať interiérovou dizajnérkou, no skončila ako žienka domáca, ktorá svoj talent na zariaďovanie bytov realizovala už len v rámci svojich vlastných nehnuteľností, ktoré prenajímala. Zatiaľ čo si Peter svoje odchody na služobné cesty vyslovene užíval, Lívia tým čoraz viac trpela. Najmä pre to, že jej jedináčik syn Kubo sa začal pred ňou čoraz viac uzatvárať. Lívia začala tušiť, že niečo nie je v poriadku, no bála sa narušiť krehké zdanie dokonalej rodiny. Až jedného dňa Kubo privedie do rodiny šarmantného Mareka, ktorý sa čoskoro stáva „rodinným priateľom", a odvtedy už nič nie je ako predtým a každý postupne ukáže svoju pravú tvár. Čo je horšie - Kubovo tajomstvo, alebo to, čo spraví Lívia z čistého zúfalstva? Podarí sa im dať opäť dokopy rozbité vzťahy a preniesť sa cez pocit trápnosti, ktorý príde s viacerými prekvapivými odhaleniami? Príbehy, aké dokáže napísať len sám život. Najzaujímavejšie príbehy píše sám život, a preto sa náš seriál inšpiroval výlučne diváckymi námetmi. V zaujímavom spracovaní a so skvelým hereckým obsadením ponúka divákom neobyčajné príbehy plné bizarných problémov a životných situácií, ktoré môžu postretnúť hocikoho z nás. Väčšinou sú to tragikomické príbehy s ľúbostnou alebo humorne ladenou zápletkou, aké dokáže vymyslieť len sám život. Ich hrdinovia sa presvedčia na vlastnej koži, že stále platia staré známe pravdy - "Čert nikdy nespí!" a "Všetko zlé je na niečo dobré!".
Réžia L. Kodoň
Hrajú D. Košická, L. Frlajs, A. Jančina, B. Vincúrová, R. Valkovič
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

Najbližšie vysielanie

pondelok 13:20
Skutočné príbehy

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.