Súdna sieň

zábava WAU Zajtra o 17:55 60 min
Postihnutý syn. SR (2015). Určite mi dáte za pravdu, že najviac nás chytia za srdce príbehy, v ktorých ide o deti. Nahnevá nás, keď im niekto ubližuje. A tie, ktoré sa odohrávajú v rámci rodiny, sú najhoršie. Angelika je už staršia pani, ktorá sa rozhodla zobrať spravodlivosť do vlastných rúk. Je presvedčená, že jej krstniatku ubližuje nevlastný brat, a preto sa chce o Marka starať ona sama. Dnes žiada súd, aby jej neplnoletého chlapca zveril do osobnej starostlivosti.
Réžia Braňo Mišík
Hrajú J. Buršáková, R. Názlerová, J. Hittnerová-Frličková, E. Tereštíková, M. Letková, Ľ. Lehota, A. Húserková
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

Najbližšie vysielanie

zajtra 17:55
Súdna sieň

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.