Kosti IX (9)

seriál WAU Pondelok o 21:00 55 min
Krimiseriál USA (2013). Nový prípad otrasie Brennanovej vierou v klasickú logiku, v ktorej mala vždy spoľahlivú oporu a ktorá ju doteraz nikdy nesklamala. Doktorka Temperance Brennanová je porotkyňou na súdnom pojednávaní s profesionálnym hráčom amerického futbalu Peterom Kidmanom, ktorého obvinili z vraždy manželky. Vedkyňa, ktorá pracuje bez emócií a vo svojich racionálnych úsudkoch sa riadi výlučne klasickou logikou, dospeje k rozhodnutiu. Keď objektívne zhodotí všetky dôkazy, podarí sa jej presvedčiť ostatných porotcov o nevine obvineného a dosiahne tak jeho oslobodenie. Po prepustení Kidmama na slobodu už onedlho zomiera jeho najlepší priateľ, ktorý bol zároveň aj kľúčovým svedkom v prípade vraždy jeho manželky. Jeffersonský vedecký tím musí dokázať, či futbalista je alebo nie je vinný a zistiť, kto skutočne zabil jeho ženu a priateľa.
Réžia Dwight H. Liittle
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T.J. Thyne, T. Taylorová, J.F. Daley, C. Gallová
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

pondelok 21:00
Kosti IX (9)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.