Skutočné príbehy

seriál WAU Utorok o 13:05 70 min
Osudová križovatka. Seriál SR (2017). Mariana Trágerová žije s manželom Radom a dcérou Aničkou na dedine neďaleko okresného mesta, kde postavili dom. Mariana je účtovníčka. Má vlastnú malú firmu a svojich stálych klientov, no najdôležitejšia je pre ňu rodina. Rado robí v neďalekom vinárskom podniku. V podstate sa im celkom darí. Nie sú žiadni boháči, ale majú taký normálny štandard. Žijú pokojne a harmonicky vo vzájomnej láske a zabehnutej harmónii. Cez týždeň pracujú a cez víkend grilujú pri víne so susedmi. Anička navštevuje miestnu základnú školu a rodičia s ňou nemajú žiadne vážne starosti. Azda iba Marianin komplikovaný a večne nespokojný klient narúša ich rodinnú idylku. Raz večer, keď sa unavená a rozrušená vracia od neho domov, stane sa niečo s čím nerátala. Na tmavej ceste pred dedinou sa kýva na bicykli zo strany na stranu muž. Je evidentne opitý. Mariana si ho všimne v poslednej chvíli, ale už nestíha zabrzdiť a otrasie ňou silný náraz. Nastane ticho. Mariana zastaví. Je v šoku, chce vystúpiť z auta, aby zistila, čo sa vlastne stalo, ale váha.... Uniká z miesta činu. V tú osudovú letnú noc sa v jedinom okamihu všetko zmenilo a od tej chvíle už nič nie je ako predtým. Rozhodne sa Mariana pod ťarchou výčitiek priznať, alebo sa jej podarí zatajiť, čo sa v tú osudovú noc na ceste stalo? Príbehy, aké dokáže napísať len sám život. Najzaujímavejšie príbehy píše sám život, a preto sa náš seriál inšpiroval výlučne diváckymi námetmi. V zaujímavom spracovaní a so skvelým hereckým obsadením ponúka divákom neobyčajné príbehy plné bizarných problémov a životných situácií, ktoré môžu postretnúť hocikoho z nás. Väčšinou sú to tragikomické príbehy s ľúbostnou alebo humorne ladenou zápletkou, aké dokáže vymyslieť len sám život. Ich hrdinovia sa presvedčia na vlastnej koži, že stále platia staré známe pravdy - "Čert nikdy nespí!" a "Všetko zlé je na niečo dobré!".
Réžia K. Herczegová
Hrajú A. Kvašňovská Zemanová, P. Trník, V. Korbačková, J. Valocká
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

Najbližšie vysielanie

utorok 13:05
Skutočné príbehy

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.