Dr. House IV (10)

seriál WAU Dnes o 15:05 55 min
Nádherná lož. Seriál USA (2008). 35-ročnej žene náhle zmeravejú ruky. Je to veľmi neobvyklý druh paralýzy, ale neurologické vyšetrenie nič neodhalí. House sa mylne domnieva, že berie drogy, ale pacientka náhle oslepne a začne krvácať z očí... House lieči matku jedenásťročného dievčaťa. Počas ich spoločného výstupu na cvičnej horolezeckej stene matku postihlo svalové zlyhanie v rukách, v dôsledku čoho pri istení neudržala dcéru a dievča si zlomilo ruku. Lenže u matky a začínajú objavovať ďalšie nečakané symptómy, ako je krvácanie z očí. Vďaka rodinnej predispozícii lekári spočiatku usudzujú, že by mohlo ísť o rakovinu pŕs, výsledky sú však negatívne. Zachraňovať životy je jeho poslanie. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia M. Shakman
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Spencer, J. Morrisonová, O. Wildeová
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

dnes 15:05
Dr. House IV (10)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:05

Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera

film Nova Cinema 20:00

Anna

film Dajto 20:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.