Myšlienky vraha VII (18)

seriál WAU Utorok o 20:10 50 min
Krimiseriál USA (2012). Špeciálny tím FBI rieši vraždy manželských párov. Profilovanie páchateľa odhalí, že hľadajú ženu. Aaron Hotchner prichádza s tímom do Seattlu, kde začal vyčíňať vrah zameraný na manželské páry. Všetky obete pracovali v opatrovateľskom programe a starali sa o deti, ktoré potrebovali prístrešie len na krátky čas, kým o nich úrady rozhodli. Agenti vypracujú profil vrahyne. Je to žena okolo štyridsať rokov, ktorá vraždí podľa zoznamu v opatrovateľskom programe, ženie ju materská túžba a s najväčšou pravdepodobnosťou prišla o dieťa. Ak chceš chytiť zločinca, musíš myslieť ako on. Elitný tím analytikov FBI skúma spôsob správania sa zločincov. Jeho členovia zostavujú osobnostné profily masových vrahov a snažia sa preniknúť do ich temných a komplikovaných myslí, aby predišli ďalším vražedným útokom. Kým radoví detektívi pri vyšetrovaní zločinu hľadajú dôkazy a usvedčujúce materiály, experti sa usilujú odhaliť vrahovu osobnosť, vypracovať jeho profil, odhaliť pôsob, akým premýšľa. Sú to lovci, ktorí postupujú zvnútra na povrch, aby postupne zúžili počet podozrivých.
Réžia R. Spera, J. Terlesky
Hrajú J. Mantegna, T. Gibson, P. Brewsterová, S. Moore, M. G. Gubler, K. Vangsnessová, A. J. Cooková
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

utorok 20:10
Myšlienky vraha VII (18)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.