Stratené duše (21/22)

seriál WAU Utorok o 22:55 60 min
Mysteriózny seriál USA (2006). Melinda zažije výnimočný pocit. Intuitívne cíti, že dôjde k havárii lietadla. Zúfa si, že nedokáže rozlúštiť znamenia od duchov pilotov lietadla, ktorí sa ju snažia kontaktovať. Počuje len hlasný zvuk, je premrznutá a cíti, že sa stane veľká tragédia. Potvrdí sa to, keď Andrea kupuje bratovi na narodeniny starožitné hodinky - tie sa zastavia v čase vopred ohláseného leteckého nešťastia... Jennifer Love Hewittová ako Melinda vládne neobyčajnou schopnosťou načúvať hlasom mŕtvych. Vie, že jedine ona môže pomôcť dušiam zosnulých ľudí, ktoré nemôžu nájsť pokoj a odísť za večným svetlom. Od duchov, ktorí blúdia medzi nebom a zemou, odovzdáva dôležité správy žijúcim ľuďom.
Réžia J. Gray
Hrajú J. L. Hewittová, D. Conrad, A. Tylerová
Rok výroby 2006
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

utorok 22:55
Stratené duše (21/22)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.