Priatelia III (4)

seriál Dajto Pondelok o týždeň o 16:00 30 min
III. 4 V televízii beží teleshopingová reklama s Joeym na nový otvárač mlieka - Milk Master. Kvôli tomu a tiež trochu kvôli Phoebe zmešká Joey svoj konkurz. Aby mu podiel svojej viny nejako vynahradila, rozhodne sa Phoebe, že sa bude vydávať za jeho agentku a dohovárať mu ďalšiu prácu. Naozaj sa jej to podarí. Joey preto chce, aby v tejto činosti pokračovala. Phoebe nie je práve nadšená a snaží sa, aby sa Joey vrátil späť k agentke Estelle. Chandler sa obáva veľkej vážnosti svojho vzťahu k Janice. Pretože si s tým sám nevie príliš rady, požiada o pomoc Monicu a Rachel. Obe mu ale nedávajú zrovna šikovný návod na riešenie jeho situácie.
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1996
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

pondelok o týždeň 16:00
Priatelia III (4)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.