Priatelia III (2)

seriál Dajto Utorok o 12:20 30 min
III. 2 Ross pozval svojich priateľov na prednášku v múzeu, kde pracuje. Všetci sa na túto akciu pripravujú, ale z najrôznejších dôvodov sa ich odchod taxíkom odďaľuje. Joey a Chandler sa hádajú o kreslo v byte Monicy a Rachel. Rachel si nemôže vybrať správne šaty a poháda sa s Rossom. Ten jej potom musí rýchlo predložiť dôkaz svojej lásky. Joey zašpiní Phoebeine šaty a ona potom hľadá niečo, čím by škvrnu zakryla. Monica čaká telefón od svojho bývalého milenca. Neskôr nachádza na záznamníku odkaz od Richarda, ale nevie, či je starý alebo nový ...
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1996
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

utorok 12:20
Priatelia III (2)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.