Priatelia III (5)

seriál Dajto Utorok o 13:50 30 min
III. 5 K Phoebe na víkend prichádza jej nevlastný brat Frank, aby sa spolu trochu viac zblížili. Ich stretnutie ale nevychádza tak, ako si to vopred predstavovala. Joey začal vyrábať poštovú schránku. Z jeho truhlárskeho pokusu sa nakoniec vykľuje celá obývacia stena. Chandler s Janice napíšu zoznam piatich známych osobností, s ktorými by chceli stráviť noc. Rovnaký zoznam si pre seba urobí aj Ross. Potom, čo zo svojho tajného zoznamu vyčiarkne Isabellu Roselliniovú, stretne túto herečku v kaviarni ...
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1996
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

utorok 13:50
Priatelia III (5)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.