Priatelia III (7)

seriál Dajto Utorok o 16:30 30 min
III. 7 Monica s Phoebe sa vydali kúpiť nový matrac do obchodu, ktorý vlastní bývalý manžel Janice. Bez tohto tušenia, Monica skomplikuje svoju objednávku. Zamestnanci obchodu jej potom privážajú domov prekvapenie v podobe červeného auta. Ross a Rachel sú na večeri s jej otcom, situácia sa ale nevyvíja zrovna dobre. Joey a Monica reklamujú posteľ a zbadajú, ako sa Janice bozkáva so svojím mužom. Joey učí skupinku študentov, ako hrať úspešne v seriáloch. Jednému mladíkovi poradí, ako sa má pripraviť na konkurz. Neskôr zistí, že sa obaja uchádzajú o rovnakú úlohu. Preto odporučí novicovi herectvo, aby svoju postavu pojal ako homosexuála. Joey očakáva, že tak sám bude mať väčšiu nádej na získanie role...
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1996
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

utorok 16:30
Priatelia III (7)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.